O naší firmě

Jsme malíři a natěrači ze Žďáru nad Sázavou, jsme profesionálové!

Jsme malíři a natěrači z Vysočiny ze Žďáru nad Sázavou s více jak 20letou tradicí v tomto oboru. Od roku 1996 jsme provedli malířské práce v nespočtu bytů a rodinných domů v širokém okolí. Řada spokojených zákazníků nejlépe vypovídá o naší spolehlivosti, poctivém přístupu a dovednostech.

Při práci používáme jak staré osvědčené techniky, tak i nejnovější trendy v oboru. Každý náš malíř má dlouholeté zkušenosti s malováním a natíráním pestré škály staveb a konstrukcí. To nám umožňuje nabízet služby vysoké kvality, rychle a pečlivě realizovat veškeré práce. Mezi naše nejčastější práce patří malování pokojů, nátěry fasád a malování větších objektů jako jsou školy nebo výrobní haly.

Certifikát prověřená společnost Certifikát prověřená společnost GOLD

Naším hlavním cílem je spokojený zákazník, kterému dodáme řešení dle jeho představ. To je pro něj podnětem, aby se k nám znovu vrátil kdykoliv bude potřebovat naše malířské a natěračské služby. Společně odsouhlasené požadavky jsou pro nás závazné, termín realizace a pracovní dobu se snažíme přizpůsobit potřebám zákazníka.

Mezi naše přednosti patří poctivost, spolehlivost, rychlost a dlouholeté praktické zkušenosti. Na dobré komunikaci s klientem si zakládáme. Malování není pro nás jenom práce, ale je to i náš koníček, který nás baví. Víme, co děláme a co všechno pro Vás můžeme udělat, takže naši zákazníci mají jasno v tom, co od nás očekávat. Podívejte se na naše realizované práce v sekci reference a najděte případnou inspiraci ve fotogalerii.

Specializujeme se na malířské a natěračské práce, a to všech druhů. Provádíme jak vnitřní výmalby, tak i venkovní nátěry. Vymalujeme a natřeme vše, na co si vzpomenete, ať jsou to stěny, střechy, ploty nebo zábradlí, ať konstrukce z kovu nebo ze dřeva. Na velikosti nezáleží, vymalujeme jeden pokoj nebo celý mrakodrap. Malujeme pokoje, byty, rodinné domy, kanceláře a jiné nebytové prostory, školy, výrobní haly a průmyslové objekty. Natíráme fasády, kovové konstrukce, dřevo, beton, střechy, ploty nebo zábradlí. Provádíme také speciální izolační, protiplísňové a protipožární nátěry. Kromě malování a natírání provádíme lakýrnické a sádrokartonářské práce, strhneme ze stěn staré a nalepíme nové tapety, děláme omítky a štuky. Dále také odstraňujeme staré nátěry, nabízíme dodatečné úklidové práce po malování nebo služby na klíč, kdy se nemusíte starat ani o přípravu ani úklid prostor a přesouvání nábytku. Veškeré práce nabízené našimi malíři a natěrači včetně popisu naleznete v sekci nabídka služeb.

V případě jakýchkoliv dotazů, přání, poptávky nebo žádosti o nacenění prací, kdykoliv volejte 737 728 639, jsme tu pro Vás. Předem děkujeme za veškeré Vaše případné zakázky a těšíme se na budoucí spolupráci! Máte z toho hlavu v kýblu? Obraťte se na nás!
Okruh pokrytí našich služeb malíř Žďár nad Sázavou Pracujeme nejen ve Žďáře nad Sázavou, ale i v dalších městech kraje Vysočina a jejich okolí, jako je Nové Město na Moravě, Přibyslav, Velké Meziříčí, Jihlava, Velká Bíteš, Havlíčkův Brod, Bystřice nad Pernštejnem nebo Třebíč. Malířské a natěračské práce veškerého rozsahu běžně provádíme do vzdálenosti 20 km od Žďáru nad Sázavou, větší projekty pak do 40 km. Toto ovšem není nijak striktní, vždy záleží na domluvě a konkrétní zakázce, dojet můžeme kamkoliv po ČR. Více napoví přiložená mapka.
Malujeme především v kraji Vysočina v následujících městěch:

Chcete, aby váš domov byl příjemné a útulné místo k odpočinku a pohodovému trávení volného času s rodinou? Naše výmalba vdechne vašemu interiéru nebo exteriéru novou duši, prozáří vzhled a oživí prostředí. Vhodná volba barvy je to, co na každého v místnosti působí a vytváří atmosféru v interiéru. Výmalbou od nás rozjasníme vaši kuchyni, zpříjemníme práci v kanceláři nebo okouzlíme vaše zákazníky v kamenné prodejně. Pokud si přejete, aby Vám vaše věci dlouho sloužily a nemuseli jste je nahrazovat novými, tak je na místě o ně vhodně pečovat. Správná volba nátěru je pro něco takového základem. K malování a natírání používáme léty prověřené kvalitní značky malířských barev. Výběr barvy necháme na Vás nebo Vám s ním rádi poradíme. Vybírat u nás můžete z nepřeberného množství barevných odstínů. Barvu namícháme dle vašeho přání.

Zvažujete cokoliv vymalovat, natřít, vytapetovat, nalakovat, omítnout, našplíchat, někoho zmalovat nebo mu to natřít? :) Pokud jste z okolí Žďáru nad Sázavou, kraje Vysočina, nebo třeba i mimo něj, tak je to zcela jednoduché. Zavolejte nám! Nabízíme konzultace a předběžné kalkulace ceny prací bez jakýchkoliv závazků. Více v sekci poptávka služeb.


Ruce malířovi
REFERENCE ZÁKAZNÍKŮ Ráda bych touto cestou velmi poděkovala za vymalování našeho bytu. Práce byla rychle a profesionálně provedená. S barvou nám malíři také poradili a namíchali přesně podle představ. I domlouvání termínu bylo velmi snadné, malíři se velmi ochotně přizpůsobili našim požadavkům. Mohu všem vřele doporučit.

Lucie Straníková, Jihlava, 2013