Poptávka služeb

V případě jakýchkoliv dotazů, přání, poptávky nebo žádosti o nacenění prací, kdykoliv volejte 737 728 639, jsme tu pro Vás. Předem děkujeme za veškeré Vaše případné zakázky a těšíme se na budoucí spolupráci!

Zvažujete cokoliv vymalovat, natřít, vytapetovat, nalakovat, omítnout, našplíchat, někoho zmalovat nebo mu to natřít? :) Nemáte v tom zcela jasno? Pokud jste z okolí Žďáru nad Sázavou, kraje Vysočina, nebo i mimo něj, tak je to zcela jednoduché. Vemte telefon, vytočte 737 728 639 a my už Vám v tom poradíme, přes malování jsme totiž mistři.

Nevíte jak vymalovat pokoj? Jak natřít fasádu? Potřebujete vymalovat kancelář, školu nebo výrobní halu? Zeptejte se nás, pokud si nejste jisti jak postupovat, co vše provedení venkovního nátěru nebo vnitřní výmalby bude obnášet, jak se na malování připravit, jaký podklad, jaké malířské a nátěrové hmoty použít. Nabízíme konzultace a předběžné kalkulace ceny prací bez jakýchkoliv závazků.

Nejste si jisti, kolik vše bude stát? Obraťte se na nás, my Vám provedeme předběžné nacenění a poradíme, co vše si bude malování nebo natírání žádat.

Máte již jasno v tom, jaké práce potřebujete realizovat? Hledáte pro to vhodné odborníky? Zavolejte nám a domluvíme se na konkrétním datu realizace.

Jak to vše bude následně probíhat? Po tom co nám zavoláte, přijedeme, interiér nebo exteriér překontrolujeme, přeměříme, propočítáme, vše společně prokonzultujeme, vybereme nejvhodnější technologii dle podkladu, zvolíme vhodné odstíny barev a provedeme cenovou kalkulaci. Pak už se dáme do práce dle domluveného termínu.

Seznam všech typů námi nabízených prací naleznete v naší nabídce služeb. Máte z toho hlavu v kýblu? Obraťte se na nás!
Okruh pokrytí našich služeb:
Okruh pokrytí našich služeb Vzhledem k umístění sídla firmy ve Žďáře nad Sázavou, malujeme a natíráme v první řadě zde. Dále jezdíme provádět malířské a natěračské práce po blízkém okolí ve městech jako je Nové Město na Moravě, Přibyslav, Velké Meziříčí, Křižanov, Nové Veselí nebo Ždírec nad Doubravou. Malujeme i v těch vzdálenějších jako jsou Jihlava, Velká Bíteš, Havlíčkův Brod, Bystřice nad Pernštejnem, Chotěboř, Hlinsko, Humpolec, Polička nebo Třebíč. V jednoduchosti provádíme malířské a natěračské práce veškerého rozsahu v okruhu 20 km od Žďáru nad Sázavou, větší zakázky pak do 40 km, ale vždy záleží na domluvě, dojedeme i dále. Více napoví mapa vlevo.
Malujeme především v těchto městech kraje Vysočina:

Výběr správné barvy a odstínu:
Řešíte jak vymalovat ložnici, kuchyň, obyvák nebo dětský pokojík, a lámete si hlavu nad výběrem vhodné barvy? Sepsali jsme pro Vás informace ohledně výběru toho správného odstínu barvy, pro jaký typ místnosti je konkrétní barva vhodná a jak působí na psychiku člověka. Vše potřebné naleznete v našem průvodci pro výběr barvy. Ke správnému rozhodnutí můžete také použít online simulátor barevných kombinací na stránkách výrobce barev HET. Nebo pro detailnější návrh výmalby Color Studio od stejnojmenné firmy, které nabízí daleko více možností.

Jak vymalovat pokoj?
Přinášíme ucelený návod jak postupovat při malování pokoje. Popisuje jak nachystat místnost na malování, jak připravit povrch stěn a stropů, jaké barvy a odstíny volit na konkrétní podklad, jaké nátěrové hmoty, materiály a technologie použít. Více informací již na stránce jak vymalovat pokoj.
REFERENCE ZÁKAZNÍKŮ Ráda bych touto cestou velmi poděkovala za vymalování našeho bytu. Práce byla rychle a profesionálně provedená. S barvou nám malíři také poradili a namíchali přesně podle představ. I domlouvání termínu bylo velmi snadné, malíři se velmi ochotně přizpůsobili našim požadavkům. Mohu všem vřele doporučit.

Lucie Straníková, Jihlava, 2013