Nabídka služeb - malíři a natěrači pro Kraj Vysočina

Malujeme a natíráme, co nám přijde pod ruku!

Malíř maluje...
Naši malíři pracují jak pro fyzické osoby, tak i bytová družstva, firmy a státní instituce. Pro první skupinu malíři pokojů provádějí jak malování pokojů, tak i celých bytů a domů. Malujeme také kompletně panelové domy, chodby a zábradlí ve vícepodlažních stavbách. Pro firmy malíři ze Žďáru nad Sázavou malují kanceláře a jiné nebytové prostory, výrobní haly, obchodní a skladové prostory, průmyslové objekty všeho druhu. Malovali jsme také školy, nemocnice, restaurace, nádražní haly, sportovní zařízení, různé státní úřední budovy nebo banky. Před zahájením prací malíř vždy se zákazníkem konzultujeme použití nejvhodnější technologie pro daný povrch a poradí s výběrem vhodné barvy.

Natěrač natírá...
Pokud nehodláte často investovat do oprav, je vhodné veškeré plochy ošetřit a chránit vhodně aplikovaným nátěrem. Natíráme materiály všeho druhu - fasády, kov, dřevo nebo beton. Provádíme nátěry exteriérů, jako jsou fasády, střechy, ploty, okna, okapy nebo dveře. A také interiérové nátěry zárubní, radiátorů topení, podlah, výtahů, sklepů, schodišť a zábradlí. Dále natíráme různé kovové konstrukce, průmyslové objekty, mosty nebo nádrže na vodu a jiné kapaliny. Naši natěrači ze Žďáru nad Sázavou realizuji i specializované protipožární, izolační, hydroizolační a protiplísňové nátěry. Provádíme také související práce, jako jsou přípravné práce, odstraňování starých nátěrů, příprav a ošetření podkladu před nátěrem a finální úklid.

A všichni občas uklízí...
S malováním a natíráním jakýchkoliv prostor souvisí také nepříjemná povinnost přípravných prací a následného úklidu, přesouvání nábytku, utírání prachu, apod. To může být činnost sama o sobě náročnější než samotná výmalba nebo nátěr. Pro naše zákazníky nabízíme i tyto služby včetně přenášení těžkého nábytku nebo zakázek na klíč. Pokud si u nás objednáte malování na klíč, budete mít vše bez starostí. Naši malíři ze Žďáru nad Sázavou přijedou, provedou výmalbu včetně všech přípravných a úklidových prací, prostory předají k dalšímu užívání tak jak byly, až na osvěžující vzhled nové malby na stěnách.


Seznam prováděných prací:


Ruce malířovi
REFERENCE ZÁKAZNÍKŮ Dobrý den,
chtěl bych vyjádřit velkou spokojenost s vymalováním celého domu po rozsáhlé rekonstrukci. Termín realizace byl výborný, malíři nám vyšli naprosto vstříc, aby vše bylo vymalované zavčas pro další navazující práce. Dobře nám poradili ohledně barvy i penetrace a vše bylo velmi rychle hotové. S výsledkem jsem spokojený a rád se na tyto malíře opět obrátím i v budoucnu.

Jan Straník, Žďár nad Sázavou, 2016